Для аналізу результативності нашої роботи в курсі прошу відповісти на запитання анкети "Моє персональне навчальне середовище: завершення", яку розташовано на окремій сторінці "Завершення курсу".
Classroom, як і Gmail, Диск і Документи, входить в пакет безкоштовних сервісів Google Apps for Education.
Це сервіс, в якому викладачі можуть легко і швидко створювати і перевіряти завдання в електронній формі. Завдання і роботи при цьому автоматично систематизуються в структуру папок і документів на Диску, зрозумілу і викладачам, і учням.
На сторінці завдань видно, що задав викладач. Учням досить просто натиснути на завдання, щоб приступити до його виконання. Інформація про зданих роботах оновлюється в режимі реального часу, і викладач може оперативно перевірити всі роботи, поставити оцінки і додати свої коментарі (за матеріалами https://support.google.com/edu/classroom/answer/6020279?hl=ru&ref_topic=6020277)
Пропоную переглянути майстер-клас учасника спільноти "Учимся с Google" Івана Абрамова, який відбувся в межах Регіональної науково-практичної конференції "Дистанційне навчання: реалії та перспеткиви" 18 лютого 2016 року у Санкт-Петербурзі.
Шановні колеги!
Зверніть увагу! Візитку необхідно підготувати, працюючи у спільному доступі. Один з вас бере на себе ініціативу, надає доступ до свого Малюнку, а кожен з запрошених презентує себе, додає будь-які елементи до спільної візитки.
На мою поштову адресу теж треба надати доступ для редагування, щоб я могла побачити внесок кожного до спільного продукту діяльності.
Натхнення вам у роботи над цим міні-проектом!
Шановні слухачі курсу!
На блозі з'явилася сторінка "Модуль 2". Можна приступити до ознайомлення з матеріалами модулю.
Завдання цього тижня - опрацювання двох нових для вас сервісів Веб 2.0.
Успіхів у роботі!